Katlad

Siin on 35 toodet.

Katlad küttesüsteemidele. Katelde müük ja paigaldus. Katlad jagunevad: puugaasikatlad Atmos; pelletikatlad Pelle, Atmos ja Kostrzewa; pelletiga, peensöega, teraviljaga ja halupuudega köetavad katlad Kostrzewa; puu+süsi katlad Viadrus ja UNI; hakkepuidu- ja pelletikatlad Veto.

Atmos katladPelle katelKostrzewa katelViadrus katelUNI katelVETO katel

 • Puugaasikatlad

  Atmose puugaasikateldel on gaasistamiskambris keraamilised detailid, mis tagavad halupuude ideaalse põlemise.
  Puugaasikatlad Atmos on kaasaegse tehnilise lahendusega ja kõrge kasuteguriga katlad. Atmos katla tööpõhimõte seisneb kütteainest (halupuu, puidubrikett) võimalikult maksimaalse soojusenergia kättesaamises. Loe Atmos puugaasikatla kohta lähemalt siit »

 • Pelletikatlad

  Pelletikatlad ehk graanulkatlad. Pelletikatlad on mehhaniseeritud ja automatiseeritud põlemisega. Pakume pelletikatlaid: Atmos pelletikatlad, Pelle pelletikatel (pellet, õli, gaas), Kostrzewa katlad (pellet, peensüsi, teravili, halupuu), Veto katlad (hakkepuit, pellet ja lisaseadme paigaldamisel ka halupuu).
  Loe lisaks: üleminek pelletiküttele »

 • Puu + süsi katlad

  Viadrus ja UNI malmkatlad (tahkeküttekatlad). Kütteained: kivisüsi, halupuu, brikett jm. Malmist valmistatud põlemiskamber tagab kateldele pika eluea. Katlaid toodetakse erineva võimsusega. Katlad on vooderdatud isolatsioonimaterjaliga mis vähendab soojakadusid. Kasutegur on kivisöega kütmisel kõrgem kui halupuuga kütmisel.

 • Hakkepuidu- ja pelletikatlad

  Katlad Veto ja põletid. Kütteained: hakkepuit ja pellet (Veto 30 kW + põleti 40 kW). Täiendavate seadmete lisamisel võimalik kütta ka halupuudega. Vaata Veto katlaid >>


toodet lehel

toodet lehel