Katlad

Siin on 59 toodet.

Katlad küttesüsteemidele. Katelde müük ja paigaldus. Katlad jagunevad: puugaasikatlad Atmos; pelletikatlad Pelle, Atmos, Everclean, Edilkamin; puu+süsi katlad Viadrus ja UNI; hakkepuidu- ja pelletikatlad Veto.

Katlad tahkeküttekatlad

 • Puugaasikatlad

  Puugaasikatlad Atmos on kõrge kasuteguriga ja ökonoomsed katlad. Kütteained: halupuu, puidu- ja turbabrikett. Võimalik lõigata ava pelletipõleti lisamiseks. Loe Atmos puugaasikatla kohta lähemalt siit »

 • Pelletikatlad

  Pelletikatlad ehk graanulkatlad. Saadaval katlad alates 15 kW. Pakume pelletikatlaid: Atmos pelletikatlad, Pelle pelletikatel (pellet, õli, gaas), Everclean (pellet); Edilkamin (pellet); Veto katlad (hakkepuit, pellet, halupuu). Loe lisaks: üleminek pelletiküttele »

 • Puukatlad

  Katlad LUK. Saadaval katlad 25 - 300 kW. Kütteained: halupuu, puidu- ja turbabrikett. Võimalik lisada pelleti- või õlipõleti. Lisades stokkerpõleti küljele saab kasutada kütustena vilja, viljajääke, haket, freeslaastu, tükkturvast.

 • Puu + süsi katlad

  Viadrus ja UNI malmkatlad: Viadrus U26, Viadrus U22 ja UNI katlad. Saadaval katlad 20 - 53 kW. Kütteained: kivisüsi, halupuu, brikett jm. Kasutegur on kivisöega kütmisel kõrgem kui halupuuga kütmisel.

 • Hakkepuidu- ja pelletikatlad

  Katlad Veto ja põletid. Saadaval katlad 30 - 990 kW. Kütteained: hakkepuit, pellet. Sõltuvalt põletist/lisaseadmetest: halupuu, turvas, brikett, teravili. (kuni 120 kW Veto katlale lisaseadme paigaldamisel saab kütta ka halupuudega). Vaata Veto katlaid >>

   

   

  HAKKEPUIDU- JA PELLETIKATLA KOMPLEKT SOODUSHINNAGA: katel, põleti/tigu/mahuti, süütamisautomaatika.


toodet lehel

toodet lehel