Elektriboilerid seinale

Teenused

Elektriboilerid seinale

Dražice elektrilised seinaboilerid keraamilise küttekehaga valmistatakse nimimahtuvusega 50 - 200 liitrit ning kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks, võimaldades ka kasutada öist, soodsama maksumusega, elektrit. Pikaajaline tootmiskogemus tagab, et kinnitused on paigutatud võttes arvesse kliendisõbralikku elektriboileri hooldust ning eluaja ület...

Dražice elektrilised seinaboilerid keraamilise küttekehaga valmistatakse nimimahtuvusega 50 - 200 liitrit ning kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks, võimaldades ka kasutada öist, soodsama maksumusega, elektrit. Pikaajaline tootmiskogemus tagab, et kinnitused on paigutatud võttes arvesse kliendisõbralikku elektriboileri hooldust ning eluaja ületanud elektriboilerite võimalikult mugavat vahetust. Elektriboilerite töötemperatuur jääb vahemikku 0 - 80 °C. Elektripinge 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Elektriline kaitseaste IP 45 võimaldab boilereid paigutada ka vannide kohale. Komplektis on kaasas kaitseklapp.

Vaata lähemalt

Elektriboilerid seinale Siin on 38 toodet.

Alamkategooria

 • Horisontaalsed elektriboilerid seinale

  Elektriboilerid keraamilise küttekehaga, horisontaalselt seinale paigaldamiseks

 • Vertikaalsed elektriboilerid seinale

  Elektriboilerid keraamilise küttekehaga, vertikaalselt seinale paigaldamiseks

 • Survevabad läbivooluboilerid

  Elektrilised survevabad läbivoooluboilerid, ühe punkti toiteks (valamud, kraanikausid ja dušid). Otsad alt väljas. Läbivooluboilerid sobivad igale poole kus on vaja kiiresti sooja vett.

 • Survevabad elektriboilerid

  Elektriboilerid ühe tarbimiskoha jaoks. Kasutada tuleb survevaba segistit. Elektriboilerid kraanikausi alla paigaldamiseks - IN ja kraanikausi kohale paigaldamiseks - UP. Elektripinge 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 38 tootest
Kuvatud 1 - 12 kokku 38 tootest