Kahesüsteemsed boilerid

Teenused

Kahesüsteemsed boilerid

Kahesüsteemsed boilerid: vertikaalsed ja horisontaalsed boilerid seinale (mantelboilerid) ning vertikaalsed boilerid põrandale. Küsi boileri paigalduse pakkumist siit »

Kahesüsteemsed boilerid: vertikaalsed ja horisontaalsed boilerid seinale (mantelboilerid) ning vertikaalsed boilerid põrandale. Küsi boileri paigalduse pakkumist siit »

Vaata lähemalt

Kahesüsteemsed boilerid Siin on 27 toodet.

Alamkategooria

 • Kahesüsteemsed vertikaalsed boilerid seinale

  Dražice kahesüsteemsed vertikaalsed seinaboilerid valmistatakse mahtuvusega 80 - 200 liitrit. Neid boilereid kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks küttesüsteemis ringleva küttevee - või elektrilise kütteelemendi abiga. Kinnituste paigutamisel on arvesse võetud boileri kliendisõbralikku hooldust ning eluaja ületanud boilerite võimalikult mugavat vahetust. Boileri keraamilise elektrilise kütteelemendi tööd kontrollib töötermostaat ning ülekuumenemise või rikke korral rakendub kaitsetermostaat (termokaitse). Boilerite töötemperatuur jääb vahemikku 0 - 80 °C. Elektripinge 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Elektriline kaitseaste IP 45 võimaldab boilereid paigutada ka vannide kohale. Komplektis on kaasas kaitseklapp. Dražice boilerid on varustatud keraamilise küttekehaga. Soojusvaheti saab ühendada olemasoleva küttesüsteemiga kus ringleb vesi maksimaalse temperatuuriga kuni 110 °C ja rõhuga 1 MPa. Soojusvaheti võimsus tuleb valida vastavalt küttesüsteemi nõudmistele ning on võimeline töötama nii sund- kui vabatsirkulatsiooniga.

 • Kahesüsteemsed horisontaalsed boilerid...

  Dražice kahesüsteemsed horisontaalsed seinaboilerid valmistatakse mahtuvusega 125 - 200 liitrit. Kahesüsteemseid boilereid kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks küttesüsteemis ringleva küttevee - või elektrilise kütteelemendi abiga. Horisontaalseid boilereid on võimalik kasutada kohtades, kus on vähe ruumi ning vertikaalne boiler ei mahu. Boileri võib kinnitada seinale nii kaasas olevate kinnituste abil või paigaldada horisontaalsesse asendisse muude sobilike kinnitustega. Paigaldades peaks alati arvestama boileri alla ja ülesse jäävat ruumi, et oleks mugav torusid ühendada.
  Boileri keraamilise elektrilise kütteelemendi tööd kontrollib töötermostaat ning ülekuumenemise või rikke korral rakendub kaitsetermostaat (termokaitse). Boilerite töötemperatuur jääb vahemikku 0 - 80 °C. Elektripinge 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Komplektis on kaasas kaitseklapp. Dražice boilerid on varustatud keraamilise küttekehaga.
  Boileri soojusvaheti saab ühendada olemasoleva küttesüsteemiga, kus ringleb vesi maksimaalselt temperatuuriga kuni 110 °C ja rõhuga 0,4 MPa.
  Kõik Dražice horisontaalsed kahesüsteemsed boilerid on mantelboilerid. See tähendab, et neid kõrge tootlusega, kahekihilisi boilereid on võimalik kasutada vabatsirkulatsiooniga süsteemides, kus vesi jääb ringlema ilma pumba abita. Soojusvaheti võimsus tuleb valida vastavalt küttesüsteemi nõudmistele.

 • Kahesüsteemsed vertikaalsed boilerid...

  Dražice kahesüsteemseid põrandapealseid emailitud boilereid nimimahtuvusega 100 - 300 liitrit kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks. Boilerid on varustatud kas ühe või kahe kõrgtehnoloogilise soojusvahetiga. Ühendades mõlemad soojusvahetid paralleelselt on võimalik saavutada kuni 57 kW võimsust. Mahtboilerid, mis on suuremad kui 200 liitrit on varustatud vee temperatuuri reguleerimissüsteemiga (termostaat, mis kontrollib kolmikventiili või pumpa) toitepingega 230 V/50 Hz. Boileritel 100 - 250 l on kaitseklapp. Veemahuti alumises otsas on flantsiga ava, läbi mille on võimalik boilerit puhastada. Päikesekütte süsteemides kasutamiseks on suuremad kui 200 liitrit boilerid varustatud 6/4" avaga, võimaldamaks soovi korral lisada elektrilise kütteelemendi (seeria TJ). Dražice mahtboilereid kasutatakse peamiselt katlamajades, kus soovitakse kombineerida tarbevee valimistamist katla küttest ja elektrienergiast. Alates suurusest OKC 200NTRR on võimalik kombineerida lisaks katlaringile veel ka alternatiivkütte variante, näiteks päikeseküte. Boilerid OKC NTR/HP 250 - 1000 l on võimalik ühendada soojuspumbaga

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 27 tootest
Kuvatud 1 - 12 kokku 27 tootest