Keskkütte segistid ja termostaadid

Teenused

Laadimisautomaat DN 32-60 °C ThermoMat 2.0 G, LK 810

181648

Uus toode

Energiasäästlik segamissõlm kõrge efektiivsusega Grundfos tsirkulatsioonipumbaga. Paigaldatakse katla ja akumulatsioonipaagi vahele, tagab katlasse tagasivoolava vee sobiva temperatuuri, mis suurendab katla efektiivsust, hoiab ära pigitumise ning pikendab katla eluiga.

Rohkem infot

305,69 € koos maksudega

-25%

407,59 € koos maksudega

Rohkem infot

Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G, LK 810 onSegamissõlm - laadimisautomaat on terviklik ja automaatselt toimiv segamissõlm katla ning soojussalvesti vahel. Laadimisautomaat tagab katlasse tagasivoolava vee minimaalse temperatuuri, mis suurendab katla efektiivsust, hoiab ära pigituse ning pikendab katla eluiga automaatne eelmonteeritud, termiliselt tegutsev ventiilüksus, mida kasutatakse tahkeküttekatelde / akumulatsioonipaakide paigalduses, kus nii tarbe-, kui ka küttevesi võetakse akumulatsioonipaagist.

 

Kompaktse kujuga laadimisautomaadil on termiline klapp ning kolm kuulventiili paigalduse ja hoolduse lihtsustamiseks. Kolm termomeetrit võimaldavad laadimisprotsessi lihtsalt jälgida ning isolatsioon minimiseerib soojuskao.


Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G on optimeeritud kasutades kõrge efektiivsusega Grundfos tsirkulatsioonipumpade uusimat tehnoloogiat ning parandatud tagasivoolu temperatuuri reguleerimist. Kompaktse kujuga segamisõlmel on termiline klapp ning kolm kuulventiili paigalduse ja hoolduse lihtsustamiseks. Kolm termomeetrit võimaldavad laadimisprotsessi lihtsalt jälgida ning isolatsioon minimiseerib soojuskaod.


Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G hoiab ära temperatuurivaheldusest tingitud hävitavad tagajärjed katla konstruktsioonis. Laadimisautomaat muudab katla töö effektiivsemaks ning on sellest tingituna vajalik osa tahkeküttekatla süsteemis, mis töötab koos akumulatsioonipaagiga.

 

Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G, LK 810 vastab 1.08.2015 ELis jõustunud tsirkulatsioonipumpade energiaefektiivsuse piirväärtusele kuni 0,23


 

Maks. voolu tarve: 52 W

Maksimaalne katla võimsus: 65 kW at 20°C ΔT
Tagasivoolu temperatuur: 60°C
Töötemperatuur: Min. +5°C/Maks. +110°C
Ümbritsev temperatuur: Min. +5°C/Max. +70°C
Maksimaalne töörõhk: 1,0 MPa (10 bar)
Kasutatav vedelik: - Vesi, glükooli lahus maks. 50%
Keere: Rp - sisekeere
Tsirkulatsioonipump: Grundfos UPM3 AUTO L
Korpuse materjal: messing EN 1982 CB753S
Isolatsioonimaterjal: vahtpolüpropüleen EPP

Ühendused: Rp 1¼” (DN32)

Tagasilöögiklapiga.

 

Tootja: LK Armatur (Rootsi)

 

 

 

INFOLEHT (ENG)

 

LK Armatur kataloog 2015 uudistooted (ENG)

 

Loe lisaks >>

 

 

 

Vaata video kuidas töötab segamissõlm LK 810 ThermoMat G