Elektriboilerid

Teenused

Elektriboilerid

Keraamilise küttekehaga elektriboilerid. Küsi boileri paigalduse pakkumist siit »
Elektriboileri keramiline küttekeha ei ole veega otseselt kokkupuutes, küttekehale ei teki katlakivi. Seetõttu loetakse neid elektriboilereid hooldusvabaks. Dražice boilerite keraamiliste küttekehade süsteem talub erakordselt hästi karedat ja agressiivset vett ning...

Keraamilise küttekehaga elektriboilerid. Küsi boileri paigalduse pakkumist siit »
Elektriboileri keramiline küttekeha ei ole veega otseselt kokkupuutes, küttekehale ei teki katlakivi. Seetõttu loetakse neid elektriboilereid hooldusvabaks. Dražice boilerite keraamiliste küttekehade süsteem talub erakordselt hästi karedat ja agressiivset vett ning pikendab igasugustes tingimustes märkimisväärselt paagi kasutusiga.
Teised tootjad kasutavad enamasti sukelküttekehasid, mis on valmistatud teistest materjalidest (vask, roostevaba teras), ning seetõttu tekib elektrokeemiline korrosioon.

Elektriboileri kütteelemendi tööd kontrollib töötermostaat ning ülekuumenemise või rikke korral rakendub kaitsetermostaat (termokaitse).

Vaata lähemalt

Elektriboilerid Siin on 48 toodet.

Alamkategooria

  • Elektriboilerid seinale

    Dražice elektrilised seinaboilerid keraamilise küttekehaga valmistatakse nimimahtuvusega 50 - 200 liitrit ning kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks, võimaldades ka kasutada öist, soodsama maksumusega, elektrit. Pikaajaline tootmiskogemus tagab, et kinnitused on paigutatud võttes arvesse kliendisõbralikku elektriboileri hooldust ning eluaja ületanud elektriboilerite võimalikult mugavat vahetust. Elektriboilerite töötemperatuur jääb vahemikku 0 - 80 °C. Elektripinge 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Elektriline kaitseaste IP 45 võimaldab boilereid paigutada ka vannide kohale. Komplektis on kaasas kaitseklapp.

  • Elektriboilerid põrandale

    Vertikaalsed, põrandale paigaldatavad elektriboilerid keraamilise küttekehaga 100 - 1000 l. Kaitseklapp on boileritel 100 - 250 l.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 48 tootest
Kuvatud 1 - 12 kokku 48 tootest