Kütteseadmete müük

Pakume töökindlaid ja kõrge kasuteguriga küttesüsteemide terviklahendusi.

Meie laia tootevaliku hulka kuuluvad erinevad kütteseadmete kategooriad, tagades, et iga klient leiab enda vajadustele vastava küttelahenduse.

Energiasäästlikud küttesüsteemid: Meie valikus on mitmesuguseid katlad: pelletikatlad, puukatlad, hakkepuidukatlad, puugaasikatlad ja kombikatlad. Need katlad tagavad kõrge kasuteguriga ja energiasäästliku kütmise.

Mitmekülgne kaminavalik: Pakume õhkkütte ja keskkütte pelletikaminaid ning traditsioonilisi puiduga köetavaid kaminaid, et luua hubane ja soe atmosfäär.

Saunaelamus: Pakume kvaliteetseid saunakeriseid, mis tagavad täiusliku saunaelamuse.

Soojuspumbad: Meie soojuspumpade valik hõlmab õhk-õhk soojuspumpasid, õhk-vesi soojuspumpasid ja maasoojuspumpasid. Soojuspumbad on keskkonnasõbralikud ja tõhusad kütteseadmed.

Pelletitehnoloogia: Pakume pelletipõletite, pelletimahutite ja pelletiseadmete varuosasid ning tarvikuid, et tagada pelletiküttesüsteemide tõrgeteta toimimine.

Päikeseküte: Päikesekütte lahenduste valik hõlmab päikeseküttepaneele (kollektoreid), päikeseküttetorusid ja mitmesuguseid kvaliteetseid päikeseküttetarvikuid.

Boilerid ja akupaagid: Valikus on mitmesugused boilerid: sealhulgas elektriboilerid, päikesekütteboilerid, soojuspumba boilerid ja erinevad mitmesüsteemsed boilerid. Akumulatsioonipaakide valikusse kuuluvad: silindrilised ja ovaalsed akupaagid, kolmeosalised akupaagid, isolatsiooniga ja ilma isolatsioonita akumulatsioonipaagid. 

Turvalisus ja lisatarvikud: Tagame küttesüsteemide ohutuse, pakkudes mitmekülgseid tarvikuid, sealhulgas veetöötlusseadmeid, suitsuandureid ja muid vajalikke lisaseadmeid.

TOOTEVALIKU LEIAD SIIT