Tsirkulatsioonipumpadest

Tsirkulatsioonipumbad Taco Comfort Solutions

Taco eesmärk on luua vastpidavaid, lihtsasti paigaldatavaid ja kasutatavaid tooteid. Sel põhjusel on meie valitud projektides keskne osa kliendil. Otsene seos ettvõtte müügivõrgu ja strateegilise äriplaneerimise vahel võimaldab mõista nii turu kui ka Taco kasutajate vajadusi. Taco tehnikud ja insenerid arendavad pidevalt kõrgtehnoloogilisi ja energiatõhusaid tooteid.

Tacol on rahvusvaheliselt tunnustatud ettvõttesisene uuringu- ja innovatsioonikeskus, mis on spetsialiseerunud sünkroonmootorite tehnoloogiale. Väljatöötatud innovaatilised tooted vastavad tulevikuvajadustele juba praegu.

Kõrge efektiivsusega, energiatõhusad tsirkulatsioonipumbad

Suurepärane energiatõhusus, materjalide madal kulu ja kokkuhoid on juba kolmkümmend aastat olnud elektriliste sünkroonmootorite turuliidri, Itaalia ettvõtte Taco toodetavate kodumasinate ja küttesüsteemide mootorite, pumpade ja ventilaatorite firmamärgiks.

Pidevad investeeringud teadus- ja arendustegevusse ning toote- ja protsessiarenduse ideaalne koostöö on võimaldanud Tacol pakkuda turule kõige innovaatilisemaid ja keskkonnasäästikumaid lahendusi. Aastate jooksul on Taco registreerinud enam kui 900 patenti ning teeb klientidele soovikohaste toodete ja teenuste tagamiseks koostööd parimate Euroopa ülikoolidega.

Taco tsirkulatsioonipumpasid kasutatakse järgmistes valdkonnas:

KÜTTESÜSTEEMIDES, energiakulu vähendamiseks kuni 80%. Pumbad: ES2 60, ES2 70, ES2 C 60, ES2 C 70, ES2 C A 60, ES2 ADAPT 60, ES2 ADAPT 70. Osta küttevee tsirkulatsioonipump siit >>

PÄIKESEKÜTTESÜSTEEMIDES, päikesepaneelide kogutud energia iga kWh ärakasutamiseks. Pumbad: ES2 SOLAR 60 ja ES2 SOLAR 70. Osta päikesekütte tsirkulatsioonipump siit >>

JAHUTUS-, KÜTTE sh PÄIKESEKÜTTESÜSTEEMIDES. Pumbad: ES MAXI 60, ES MAXI 80, ES MAXI 100, ES MAXI 80 DN 40, ES MAXI 100 DN 40, ES MAXI 120 DN 40, ES MAXI 180 DN 40, ES MAXI 80 DN 50, ES MAXI 100 DN 50, ES MAXI 120 DN 50, ES MAXI 180 DN 50.  Osta tsirkulatsioonipump jahutusele jm siit >>

KODUMAJAPIDAMISE KÜTTEVEESÜSTEEMIDES, kodumajapidamises kuuma vee ringluses maksimaalse mugavuse tagamiseks: Pump: ES2 PURE C 40. Osta tarbevee tsirkulatsioonipump siit >>

Taco toodangut kasutavad juhtivad brändid

Taco tooteid on paigaldatud paljude erinevate tootjate seadmetesse; kui tuua välja mõned, kes usaldavad Taco tehnoloogiat, on need Buderus, Junkers ja E.L.M. Leblanc by Bosch TT, Remeha by BDR Thermea, Aristn Thermo Group, Immergas ja Savio.

Taco on alati oma klientide lähedal

Ei ole tähtis, milline on küttesüsteem või selle tüüp, Taco ringluspumbad on alati ideaalseks lahenduseks. Viimast aastate jooksul on Taco tänu üleeuroopalisele turustusvõrgustkule märkimisväärselt laiendanud oma kohalolekut.

Taco kvaliteedisüsteemil on ISO 9001:2008 sertifikaat

Olmeküttesüsteemides kasutavate sünkroonmootoriga tsirkulatsioonipumpade projekteerimine, tootmine ja tehniline tugi.

Taco tsirkulatsioonipumbad on energiatõhusad

Taco tsirkulatsioonipumbad vastavad ErP direktiivile

Taco tsirkulatsioonipumpade eelised:

 • Säästab energiat 85% rohkem võrreldes traditsiooniliste pumpadega
 • Kompaktne sünkroonpüsimagnetmootor, parim saadaolev tehnoloogia
 • Inventer tehnoloogia
 • ADAPT süsteemiga mudelid
 • Keskkonnasäästlik-madal ringluspumpade energiatõhususe indeks EEI ≤ 0,20
 • Automaatne õhutusrežiim, varustatud spetsiaalse tarkvaraga
 • Automaatne rootori vabastus
 • Mootor kaitstud lühise, ülekuumenemise ja kuivalt töötamise eest
 • Kiire ja lihtne paigaldus, hooldusvaba, tihendeid ei ole vaja vahetada
 • Vaikne, müratase alla 45 db
 • Reguleeritav tõstekõrgus
 • Pumba töökiirust reguleerib elektroonika
 • CE ja VDE-GS vastavus

OSTA TSIRKULATSIOONIPUMP »