Mitmesüsteemsed boilerid

Teenused

Mitmesüsteemsed boilerid

Mitmesüsteemsed boilerid jagunevad: kahesüsteemsed ja kolmesüsteemsed boilerid. Küttelahendused: elektriküte ja keskküte. Saadaval kuni 1000 l boilerid. Teatud mudelitele on võimalik lisada elektriline küttekeha.

Mitmesüsteemsed boilerid Siin on 24 toodet.

Alamkategooria

  • Kahesüsteemsed boilerid

    Kahesüsteemsed boilerid: vertikaalsed ja horisontaalsed boilerid seinale (mantelboilerid) ning vertikaalsed boilerid põrandale.

  • Kolmesüsteemsed boilerid

    Dražice kolmesüsteemseid põrandapealseid emailitud boilereid 100 - 1000 liitrit kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks. Kolmesüsteemsed boilerid on varustatud kahe kõrgtehnoloogilise soojusvahetiga. Boilerid, mis on suuremad kui 200 l on varustatud veetemperatuuri reguleerimissüsteemiga (termostaat, mis kontrollib kolmikventiili või pumpa) toitepingega 230 V/50 Hz. Kolmesüsteemsetel boileritel 200 - 250 l on kaitseklapp. Boileri alumises otsas on flantsiga ava, läbi mille on võimalik boilerit puhastada. Päikeseküttesüsteemides kasutamiseks on suuremad kui 200 l boilerid varustatud 6/4" avaga, võimaldamaks soovi korral lisada elektilise küttekeha. Dražice boilereid kasutatakse peamiselt katlamajades, kus soovitakse kombineerida tarbevee valimistamist katla küttest ja elektrienergiast. Alates suurusest OKC 200NTRR on võimalik kombineerida lisaks katlaringile veel ka alternatiivkütte variante, näiteks päikeseküte.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 24 tootest
Kuvatud 1 - 12 kokku 24 tootest