Pelletgrillid

Teenused

Pelletgrill Bronson 20 Traeger

TFB29PLBE

Pelletgrill Bronson 20 Traeger küpsetamiseks, grillimiseks, hautamiseks ja suitsutamiseks. Pelletgrilliga saad grillida nii aias, väikesel rõdul, pargis piknikul vm. Pelletigrill sobib hästi ühele perele igapäevaseks kasutamiseks. Väike, mugav ja kerge pelletgrill.

Rohkem infot

599,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Pelletgrilli lihtne juhtimispult võimaldab mugavalt grillida suurepäraseid roogasid. Naturaalsed pelletgraanulid tagavad alati parima suitsumaitse.

Bronson 20 pelletgrill on varustatud tugeva alusraami ja suurte komposiitratastega, mis võimaldab teda lihtsalt liigutada ka ebatasastel pindadel.

Süütesüsteem süttib vaid ühe nupulevajutusega, mille järgselt valid lihtsalt temperatuuri ja ülejäänu toimib kõik automaatselt - grill süttib, spiraalajam lükkab ise pelletid põlemiskambrisse  ja vastav kontrollisüsteem tagab temperatuuri automaatse hoidmise eesmärgiks seatud temperatuuril.
Kokku on võimalik valida 10 erinevat temperatuuri taset, alates suitsust (74 °C) kuni kõrge (232 °C), nii et teie Bronsoniga saab valmistada aeglasest madalatemperatuurilisest BBQ-st kuni röstitud lihani kõrgel temperatuuril. Täpne grillimismeetod (+/- 8,3 °C) on võimalik tänu küpsetuskambri temperatuurimõõdikule, mis mõõdab temperatuuri iga sekundi järel.

Kahe, juhtimispaneeli ühendatava sondtermomeetriga saad lihtsa nupulevajutusega jälgida liha sisetemperatuuri.

Ühenda pelletgrill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Voolutarve: 300 W esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 W ülejäänud kokkamisel.

Grillimise lõppedes keera temperatuurinäidik nulli -  ventilaator läheb kustutusrežiimile viieks minutiks, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutatakse seal hõõguvad pelletid.

Pelletgrill Bronson 20 Traeger tehnilised näitajad:

- 10 võimalikku temperatuuri seadistust: suits (74°C), 82°C, 107°C, 121°C, 135°C, 148°C, 162°C, 176°C, 190°C ja kõrge (232°C)
- "Sawhorse" tugevad alusjalad Ø 7,5cm
- Stabiilsed, komposiitmaterjalist rattad
- Digitaalne kontroller "Pro" °C ekraaniga
- Kontrollerisse on integreeritud kaks sondandurit
- Grilli mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus): 96,5 x 88,9 x 55,9 cm
- Kaal: 31,3 kg
- Pelletikambri maht: 4,5 kg
- Grillresti suurus: 54 x 36 cm
- Värv: must

Pelletgrillil Traeger Bronson 20 on kolmeaastane garantii.

Pelletgrillide Traeger JUHEND >>

Pelletgrillis kasuta ainult spetsiaalset pelletit - grillpelletit. Ära kunagi kasuta pelletit, mis on mõeldud kütmiseks. Head pelletit saad osta siit Cerbose kodulehelt: grillpellet BBQ Classic >>


Vaata Traeger pelletigrilli tutvustust:

Seonduvad tooted