Meie küpsisepoliitika

KÜPSISED

Tagamaks, et saaksite meie veebilehel (edaspidi "Veebileht") külastades kõige asjakohasemat teavet ja parimat teenindust, kogume teavet küpsiste kasutamise kaudu. See aitab meil (ja teistel volitatud kolmandatel osapooltel) pakkuda teile isikupärastatud kogemust, kui külastate meie veebilehte, ning võimaldab meil samuti oma teenuseid täiustada ja tagada, et leiate lihtsasti selle, mida otsite. Tahame, et mõistaksite nende tehnoloogiate kasutamise põhimõtteid, seega on käesolevad küpsiste kasutamise põhimõtted selleks, et selgitada meie poolt kasutatavaid tehnoloogilisi vahendeid, mida need teevad, ning millised on teie valikud seoses nende kasutamisega.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesemahulised andmefailid, mille veebiserver saadab teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse teie seadme kõvakettale nii, et veebileht tunneb teie arvuti ära. On kahte tüüpi küpsiseid: püsivad ja ajutised ehk "seansiküpsised". Püsivad küpsised salvestuvad teie arvutisse või mobiilseadmesse failina pikaks ajaks. Seansiküpsised on ajutiselt teie arvutisse paigutatud meie veebilehe külastamise ajaks, kuid kaovad, kui lehekülje sulgete, mis tähendab, et need ei salvestu alaliselt teie arvutisse. Enamik ettevõtteid kasutab oma veebisaitidel küpsiseid kasutamise parandamiseks ning küpsised ei saa teie faile kahjustada ega suurendada viiruseid tekitavaid riske teie arvutile.

Meie ja meie teenusepakkujad võivad kasutada järgmist tüüpi küpsiseid:

Hädavajalikud küpsised: Need küpsised on hädavajalikud veebisaidi kasutamiseks. Näiteks võime neid kasutada selleks, et autentida ja tuvastada liikmeid, kui nad meie veebisaiti kasutavad, võimaldamaks meil oma teenuseid pakkuda. Ilma nende küpsisteta ei saaks me teid ära tunda ja te ei saaks meie teenustele ligi pääseda. Need aitavad meil oma kasutustingimusi rakendada ja säilitada meie teenuste turvalisust.

Sooritus- ja funktsionaalsusküpsised: Need küpsised pole hädavajalikud, kuid võimaldavad meil isikupärastada teie avalehe kogemust. Näiteks võimaldavad need meelde jätta teie eelistusi ja võimaldavad teil vältida informatsiooni uuesti sisestamist, mille olete juba andnud. Kasutame neid küpsiseid ka selleks, et koguda teavet (näiteks populaarsed lehed, sirvimismustrid, klõpsamised) selle kohta, kuidas meie külastajad kasutavad meie teenuseid, et saaksime oma veebisaiti ja teenuseid täiustada ja läbi viia turu-uuringuid. Kui otsustate need küpsised kustutada, on teie teenuste kasutamise funktsionaalsus piiratud.

Reklaamiküpsised: Need küpsised kasutavad teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaiti ja teisi lehti kasutate, näiteks veebilehed, mida külastate või kuidas reageerite reklaamidele, et tuua teieni reklaame, mis on kohandatud teie vajadustele, nii meie veebisaidil kui ka väljaspool seda. Seda tüüpi reklaame nimetatakse "Huvipõhisteks reklaamideks." 

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Kasutame küpsiste kaudu saadud teavet selleks, et muuta meie veebisait kasutajasõbralikuks ja võimaldada meil pakkuda teile isikupärastatud soovitusi. Võime kasutada seansiküpsiseid, et võimaldada teil meie veebisaidi lehtede vahel liikuda, ilma et peaksite teavet uuesti sisestama.

Kuidas kustutada küpsiseid?

Teil on võimalik ise otsustada, kas aktsepteerite küpsiseid või mitte. Kui soovite teada millal teie arvuti küpsise saab, saate seadistada oma veebibrauseri teid sellest teavitama. Nii saate valida, kas nõustute küpsistega või keeldute neist. Võite seadistada oma arvuti ka kõikidest küpsistest keelduma. Kui soovite rohkem teada saada, kuidas seda teha, külastage lehekülge aboutcookies.org. Olge teadlik, et küpsisefunktsiooni keelamine võib mõjutada meie veebilehe mõnede osade, sealhulgas sisselogimise ja sisu vaatamise, täielikku toimimist.

MUUDATUSED MEIE KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTETES

Kõik tulevased muudatused meie küpsiste kasutamise põhimõtetes avaldatakse sellesse lehekülge. Vajadusel teavitame teid muudatustest ka e-posti teel vastavalt kasutustingimustele. Kõik muudatused jõustuvad kohe, välja arvatud olemasolevatele liikmetele, kelle jaoks muudatused hakkavad kehtima 30 päeva pärast avaldamist, kui ei ole teatatud teisiti.