Korstna sisetorud - lõõrivoodrid

Teenused

Korstna sisetorud - lõõrivoodrid

Korstna sisetorud - lõõrivoodrid sobivad nt telliskorstna renoveerimiseks, pelletikütte puhul jm kus on madal suitsugaaside väljundtemperatuur. Saadaval roostevabad ümmargused, ovaalsed ja kandilised torud. Furanflex lõõrivooder korstende, suitsu- ning ventilatsioonilõõridele.

Korstna sisetorud - lõõrivoodrid Siin on 3 toodet.

Kuvatud 1 - 3 kokku 3 tootest
  • Kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest üheseinaline korstnasüsteem Prima Plus sobib telliskorstna suitsulõõri sisetoruks kui ka korstna ja kütteseadme vaheliseks ühendustoruks. Schiedeli korstnatoru - korstna hülss Prima Plus sobib pelleti, õli- ja gaasikeskküttekateldele märgade töötingimuste režiimis, kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuuriga...

  • Furanflex sisehülss erinevate korstende, suitsu- ning ventilatsioonilõõride renoveerimiseks ja ümberehitamiseks suitsulõõriks. Õhutihe komposiitmaterjalidest valmistatud korrosiooni-, leegi- ja kuumakindel. FuranFlex sobib kõigi tänapäevaste kütte- ja ventilatsiooniseadmetega ühendatud lõõridele.

  • Ovaalne toru (hülss) sobib SIRGE lõõri renoveerimiseks mis on pigem ristküliku kujuga või siis suured ja soovitakse lõõrist kasutada ainult ühte osa. Enimlevinud on 140 x 270 mm (ühe kivi lõõr)

Kuvatud 1 - 3 kokku 3 tootest