ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa kütteseadmete eest osamaksete kaupa!

Kasuta ostu eest tasumisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO või loovuspood.ee klienditeenindusega ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil. 

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Aastane intress 10,90%

• Lepingutasu 0 eurot

• Periood kuni 5 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 10.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 21.57%, kuumakse suurus 53.74 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1289.76 eurot. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

ESTO 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

Kasuta kütteseadmete ja paigalduse eest maksmisel ESTO 3-osalist makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu masksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

• Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
• Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
• ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS. 

ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

KUI SOOVITE PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST JA MÜÜGIESINDAJA ABI JÄRELMAKSU VORMISTAMISEL, SIIS PALUN VÕTKE ÜHENDUST OTSE MÜÜGIESINDAJAGA:

Vaata müügiesindajate kontakte >>