Õhkkardinad

Teenused

Õhkkardinad

Õhkkardinad kaitsevad ruumi talvel külma ning suvel liigse kuumuse ja tolmu eest. Õhkkardinad paigaldatakse ukse, värava või luugi kohale. Meie sortimendis on vesiküttega ja elektriküttega õhkkardinaid ning tööstuslikud õhkkardinad. Reventoni õhkkardinad on kvaliteetsed elegantse disainiga, mis on sobilikud kauplustele, ladudele, garaažidele, ba...

Õhkkardinad kaitsevad ruumi talvel külma ning suvel liigse kuumuse ja tolmu eest. Õhkkardinad paigaldatakse ukse, värava või luugi kohale. Meie sortimendis on vesiküttega ja elektriküttega õhkkardinaid ning tööstuslikud õhkkardinad. Reventoni õhkkardinad on kvaliteetsed elegantse disainiga, mis on sobilikud kauplustele, ladudele, garaažidele, baaridele jne. Õhkkardinatega on kaasas ukseandur ja paigalduspaneel. Elektriküttega õhkkardinatega on kaasas ka pult.

Vaata lähemalt

Õhkkardinad Siin on 13 toodet.

Alamkategooria

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 13 tootest
 • 443,00 € Otsas

  Vesiküttega õhkkardin Reventon Aeris 1m. 14,2-17 kW. Reventoni õhkkardin on kvaliteetne ja elegantse disainiga. Õhkkardinat kasutatakse laialdaselt kaubanduskeskuste, teatrite, koosolekuruumide, hotellide, kontorihoonete, ladude jms sissepääsudes.

  443,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 548,00 € Otsas

  Vesiküttega õhkkardin Reventon Aeris laius 1,5 m ja 21,9 -26,1 kW. Reventoni õhkkardin on kvaliteetne ja elegantse disainiga. Õhkkardinat kasutatakse laialdaselt kaubanduskeskuste, teatrite, koosolekuruumide, hotellide, kontorihoonete, ladude jms sissepääsudes.

  548,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 688,00 € Otsas

  Vesiküttega õhkkardin Reventon Aeris laiusega 2 m. 31,4 -37,1 kW. Reventoni õhkkardin on kvaliteetne ja elegantse disainiga. Õhkkardinat kasutatakse laialdaselt kaubanduskeskuste, teatrite, koosolekuruumide, hotellide, kontorihoonete, ladude jms sissepääsudes.

  688,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 397,00 € Laos

  Elektriküttekehaga õhkkardin Reventon Aeris, laius 1 m. Õhkkardina võimsus: 2-6 kW. Reventoni õhkkardin on kvaliteetne ja elegantse disainiga. Õhkkardinat kasutatakse laialdaselt kaubanduskeskuste, teatrite, koosolekuruumide, hotellide, kontorihoonete, ladude jms sissepääsudes.

  397,00 €
 • 536,00 € Otsas

  Elektriküttekehaga õhkkardin Reventon Aeris, laius 1,5 m. Õhkkardina võimsus: 3,3-10 kW. Reventoni õhkkardin on kvaliteetne ja elegantse disainiga. Õhkkardinat kasutatakse laialdaselt kaubanduskeskuste, teatrite, koosolekuruumide, hotellide, kontorihoonete, ladude jms sissepääsudes.

  536,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 699,00 € Otsas

  Elektriküttekehaga õhkkardin Reventon Aeris, laius 2 m. Õhkkardina võimsus: 4,6-14 kW. Reventoni õhkkardin on kvaliteetne ja elegantse disainiga. Õhkkardinat kasutatakse laialdaselt kaubanduskeskuste, teatrite, koosolekuruumide, hotellide, kontorihoonete, ladude jms sissepääsudes.

  699,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 929,00 € Otsas

  Tööstuslik õhkkardin Reventon HUMMER 150C-1P 230V. Õhkkardina funktsioon on kaitsta ruumi väljastpoolt tuleva(te) kuumuse, külma, tolmu ja putukate eest. Talvel takistab õhkkkardin kontrollimatut soojuskadu ja suvel takistab ruumi soojenemist. Tööstuslik õhkkardin on ideaalne lahendus ladude, tootmissaalide, töökodade, garaažide jms tööstusväravate jaoks.

  929,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 1 234,00 € Otsas

  Tööstuslik õhkkardin Reventon HUMMER 200C-1P 230V. Õhkkardina funktsioon on kaitsta ruumi väljastpoolt tuleva(te) külma, kuumuse, tolmu ja putukate eest. Talvel takistab õhkkkardin kontrollimatut soojuskadu ja suvel takistab ruumi soojenemist. Tööstuslik õhkkardin Hummer on ideaalne lahendus garaažide, tootmissaalide, ladude, töökodade jms tööstusväravate...

  1 234,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 1 069,00 € Otsas

  Vesiküttega tööstuslik õhkkardin Reventon HUMMER 150W-1P 230V. Õhkkardina ülesanne on kaitsta ruumi väljastpoolt tuleva(te) kuumuse, külma, tolmu ja putukate eest. Talvel takistab õhkkkardin kontrollimatut soojuskadu ja suvel takistab ruumi soojenemist. Soojusvahetiga õhkkardin soojendab lisaks ringlevat õhku. Õhkkardinat iseloomustab tugev õhuvool ja...

  1 069,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 1 410,00 € Otsas

  Vesiküttega tööstuslik õhkkardin Reventon HUMMER 200W-1P 230V. Õhkkardin kaitseb ruumi väljastpoolt tuleva(te) kuumuse, külma, tolmu ja putukate eest. Talvel takistab õhkkkardin kontrollimatut soojuskadu ja suvel takistab ruumi soojenemist. Soojusvahetiga õhkkardin soojendab lisaks ringlevat õhku. Tööstuslikku õhkkardinat Hummer iseloomustab tugev õhuvool...

  1 410,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 88,90 € Otsas

  Juhtseade ruumitermostaadiga HMI Hummer õhkkardinale Reventon

  88,90 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
Kuvatud 1 - 12 kokku 13 tootest