Põrandakütteplaadid

Teenused

Põrandakütteplaadid

Flooré põrandakütteplaadid - põrandaküttepaneelid. Alumiiniumfooliumiga kaetud õhukesed tugevad plaadid. Põranda pinnakatte paigaldada otse Flooré­ põrandakütteplaatide peale. Flooré põrandakütteplaatide ­süsteem väljastab soojust kiiremini ja effektiivsemalt kui traditsioonilised valatud süsteemid, sest toru ja põrandapinna vaheline kaugus on v...

Flooré põrandakütteplaadid - põrandaküttepaneelid. Alumiiniumfooliumiga kaetud õhukesed tugevad plaadid. Põranda pinnakatte paigaldada otse Flooré­ põrandakütteplaatide peale. Flooré põrandakütteplaatide ­süsteem väljastab soojust kiiremini ja effektiivsemalt kui traditsioonilised valatud süsteemid, sest toru ja põrandapinna vaheline kaugus on väiksem.

Vaata lähemalt

Põrandakütteplaadid Siin on 2 toodet.

Kuvatud 1 - 2 kokku 2 tootest
 • 27,90 € Otsas

  Põrandakütteplaadi paksus 17 mm, mõõdud 768x1175 mm. Põrandakütteplaat sobib 16 mm küttetorule. Õhuke põrandaküttelahendus on sobilik nii uutesse kui ka renoveeritavatesse hoonetesse. Lihtne ise paigaldada. 1 plaat 0,902 m2.

  27,90 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
 • 24,90 € Otsas

  Põrandakütteplaadi paksus 25 mm, mõõdud 768x1175 mm. Põrandakütteplaat sobib 16 mm küttetorule. Õhuke põrandaküttelahendus on sobilik nii uutesse kui ka renoveeritavatesse hoonetesse. Lihtne ise paigaldada. 1 plaat 0,90 m2.

  24,90 €
  Lisa ostukorvi Vaata lähemalt
Kuvatud 1 - 2 kokku 2 tootest