Tsirkulatsioonipumbad

Teenused

Tsirkulatsioonipumbad

Tsirkulatsioonipumbad ehk ringluspumbad tagavad vee vajaliku ringluse küttesüsteemis. Sagedusmuunduriga tsirkulatsioonipumbad kütteveele, päikeseküttele, tarbeveele ja jahutusele. Tunnustatud ja efektiivsed Askoll tsirkulatsioonipumbad on nüüd osa Ameerika ühest juhtivamast kaubamärgist Taco Comfort Solutions. Kaubamärgi vahetus, mida alustati j...

Tsirkulatsioonipumbad ehk ringluspumbad tagavad vee vajaliku ringluse küttesüsteemis. Sagedusmuunduriga tsirkulatsioonipumbad kütteveele, päikeseküttele, tarbeveele ja jahutusele. Tunnustatud ja efektiivsed Askoll tsirkulatsioonipumbad on nüüd osa Ameerika ühest juhtivamast kaubamärgist Taco Comfort Solutions. Kaubamärgi vahetus, mida alustati juba 2016 aastal, on nüüd jõudnud viimaste sammudeni. Endiste Askoll tsirkulatsioonipumpade tunnustatud kvaliteet ja usaldusväärsus on täielikult edasi antud Taco tsirkulatsioonipumpadele, millel on nüüd suurettevõtte teadus-ja arendustegevuse tugi ning laiaulatuslik kogemus globaalsetel turgudel.
Taco pikaajalised kogemused ja pühendumus ning uute tehniliste võimaluste rakendamine tagab tulevikus veelgi efektiivsemad ja energiasäästlikumad tsirkulatsioonipumbad!
Taco tsirkulatsioonipumpade eelised:

  • Säästab energiat 85% rohkem võrreldes traditsiooniliste pumpadega
  • Kompaktne ja parim saadaolev püsimagnetiga sünkroonmootor
  • Inventer Tehc tehnoloogia –  tsirkulatsioonipump tagab vajaliku funktsionaalsuse minimaalse energiakuluga
  • Automaatne õhutusrežiim ja avanemisprogramm
  • Mootor kaitstud lühise, ülekuumenemise ja kuivalt töötamise eest
  • Kiire ja lihtne paigaldus, hooldusvaba, tihendeid ei ole vaja vahetada


Loe Taco tsirkulatsioonipumpade kohta lähemalt >>

Vaata lähemalt

Tsirkulatsioonipumbad Siin on 21 toodet.

Alamkategooria

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 21 tootest
Kuvatud 1 - 12 kokku 21 tootest