Kütteseadmed

Teenused

Siirdu pelletiküttele

Oled tüdinenud halgudega kütmisest?

Oled päevade viisi kodust eemal?

Lahendus on siin:

Sinu elu kergendab PELLETIKÜTE

Mis teeb pelletikütte mugavaks ja nõutavaks?

Pelletiküte e graanulküte hoiab kokku aega ja jõudu- jääb ära küttepuude varumine, ladustamine või 3 m toore küttepuu saagimine, lõhkumine, riita ladumine, pikajaline kuivatamine, riidast katlasse toimetamine ning igapäevane katla hooldamine.

Pelletiga sobib kütta inimesel, kes ei soovi või kellel pole aega iga päev katla kütmisega tegeleda.

Kaasaegne pelletipõleti töötab täiesti automatiseeritult.
Kasutajal kulub vaid kord nädalas mõni minut pelletipõleti puhastamisele ning katla enda hooldusele ca 20 minutit kord või 2 kuus.

Pelletiküte: pelletikatel, põleti, tigutransportöör, pelletimahutiPelletiküttesüsteem

Kaasaegsed unikaalsed ja moduleeriva toimega pelletipõletid tagavad elamu soojusenergiaga ning sooja tarbeveega varustamise minimaalsete hoolduskuludega.

Pelletiküttesüsteem on varustatud pelletimahutiga, mis kvaliteetse pelleti puhul tagab elamus vähemalt nädalase hooldusvaba kütmise. Katlaruumist vaheseinaga eraldatud kõrvalruumi olemasolul on võimalik paigaldada ka suuremaid mahuteid. Pakituna 15 – 20 kg niiskuskindlatesse kottidesse on pelletit mugav nii ladustada kui ka mahutisse valada.

Võrreldes pelletit kuiva halupuuga (lepp) saab ligikaudu viiest ruumist halupuust samapalju soojusenergiat kui ühest tonnist pelletist. Keskmiste turuhindade juures maksab 5 ruumi kuiva halupuud (lepp) samapalju kui 1 tonn kvaliteetset puidupelletit.

Keskkonnasõbralikkus
Pelletiküte on keskkonnasõbralik, põhineb taastuvenergial.
Pelleti põletamisel vabaneb täpselt sama suur kogus süsinikdioksiidi kui puu kasvades Maa atmosfäärist ära kasutas. Seega valitseb CO² looduslikus ringluses tasakaal, mida ei saa kindlasti öelda fossiilsete (õli, gaas, kivisüsi) kütuste kasutamise kohta.

Pelletipõleti on võimalik paigaldada ATMOS puugaasikateldele, Viadrus katlaleUni katlale ja paljudele teistele kateldele.

Korsten

Pelletikatlale ja pelletikaminale sobivad keraamilised korstnad, nt Rondo Plus või metallkorstnad. Telliskorstnasse soovitame korstna kaitseks sisse panna  roostevaba toru või Furanflexi lõõrisisu.
KÜSI LISAINFOT 442 0222


Pakkumine sisaldab kõiki vajalikke pelletiseadmed koos paigalduse, häälestamisega, esmase kütmisega ning kliendi koolitamisega.
Vaata pelletipõleti PV 20a Pelltech tutvustust: