Akumulatsioonipaakide ehk soojussalvestite valmistamine

Valmistame keskküttesüsteemidele erinevate mahtudega ja mõõtudega akumulatsioonipaake ehk soojussalvesteid

Akumulatsioonipaak on küttevee mahuti soojusenergia salvestamiseks maja kütmisel katla töötamise vaheaegadel.

Milliste mõõtmete- või mahuga akumulatsioonipaak mingile objektile sobib, selle kohta tuleb teostada vastav soojustehniline arvutus, lähtudes katla võimsusest ja köetava pinna suurusest. Akumulatsioonipaagi valmistamisel võtame arvesse ja leiame tehnilise lahenduse sõltuvalt ruumist ning teistest olulistest lähteandmetest.

Valmistame akumulatsioonipaake paigaldusvalmitena, kus on juba teostatud surveproov, külge on keevitatud toru- ja kontroll/toimeseadmete ühendamiseks vastavad muhvid.

Saadaval on silindrilised (ümmargused) akumulatsioonipaagid ja ovaalsed akumulatsioonipaagid.

Lisaks valmistame akumulatsioonipaake ka tellija jooniste järgi. Kui aga küttesüsteemi spetsifikatsioon-hinnapakkumine ja terviklahenduse teostus tellitakse meilt, siis teostame tellijale ka kõik soojustehnilised arvutused, paigaldusskeemi, paagi joonised jne.

Tehnoloogiliselt on meil võimalused paindlikud - erinevad läbimõõdud, erinevad kõrgused, survestatud või moodulitena objektil kohapeal kokku keevitamiseks. 
Ainult paagi tellimisel võime vastavalt kliendi joonisele paagile külge keevitada ka mistahes mõõtudega ühendusmuhvid ja flantsid.

Osta flants ja soojusvaheti akumulatsioonipaagile siit >>

Lisaks pakume ka firma Dražice poolt valmistatud isolatsiooniga akumulatsioonipaake.