Pelletikatel Pelle ja pelletipõleti KIPI

1. Pelletikatel Pelle

Pelletikatel Pelle 30 kW on mõeldud individuaalelamute soojatootmiseks, kus kütusena kasutatakse puitpelleteid ja kus üldine soojavajadus ei ületa 30 kW/h (köetav pind ca 200 m2).

Väljatõmbeventilaatoriga katlal on kõrge kasutegur ca 93% ja suur veemaht 165 l.

2. Juhtautomaatika

Pelletipõleti KIPI on varustatud juhtautomaatikaga, mis tagab pelletipõleti optimaalse töö lähtudes kasutaja poolt etteantud töörežiimist ning parameetritest. Automaatika saab ühendada ruumi temperatuurianduriga ja välisõhu temperatuurianduriga.

Standardkomplektis on katla ja sooja tarbevee andurid. Juhtplokk juhib ka küttesüsteemi ja tarbevee pumpade tööd, samuti kütte segamissõlme.

3. Pelletipõleti KIPI

Pöörleva ja isepuhastuva kambriga pelletipõleti KIPI töötab automaatselt ja ei vaja järelvalvet. Pöörlev põlemistoru välistab šlaki ja teiste põlemisjääkide kogunemise põlemistorusse põleti töötamise ajal. Tsüklilise pöörlemise tulemusena eemalduvad tuhk ja šlakk põlemistorust.

Pelletipõleti on varustatud kaitseautomaatikaga, mis põleti ülekuumenemisel või leegikontrolli vea korral blokeerib kütuse etteande. Elektrikatkestuse korral lõpeb kütuse etteanne automaatselt, sellega välditakse põleti ja teiste seadmete kahjustumist.

Pöörleva ja isepuhastuva kambriga pelletipõleti KIPI video

Osta pelletipõleti KIPI siit >>